Virály

23. září 2021 16:15

redakce Prima Lajk

FOTO: Hororová panenka Chucky skutečně existuje! Způsobovala rozvody, nemoci i smrt

Hrůzostrašná panenka Chucky nebyla výmyslem režiséra Toma Hollanda. Ukázalo se, že posedlá dětská hračka skutečně existuje.

Legendární horor Dětská hra o panence Chucky, hračce s duší sadistického vraha, asi není nutno představovat. Nejednoho z nás v dětství děsila ikonická věta „Pojď si hrát!“, při které nám vstávaly vlasy hrůzou. Pokud jste se ale vždy uklidňovali tím, že je to jenom film a hračka není skutečná, máme pro vás dost děsivou novinku. Zřejmě nejhrůzostrašnější dětská hračka všech dob opravdu existovala.

V roce 1904 ji k narozeninám dostal od svého dědy šestiletý Robert Eugene Otto, přezdívaný Gene. Panenka chlapce v životní velikosti vycpaná slámou a oblečená v námořnickém oblečku dostala jméno po svém novém majiteli – Robert. S hračkou trávil malý Gene spoustu času a opravdu si ji oblíbil. Rodina sice mnohokrát slyšela z Genova pokoje cizí hlas, ale nedávala tomu příliš velkou váhu. Chlapec si prostě hraje a mění hlasy, jako by mu Robert odpovídal, říkávali si. Později se však kolem panáka začaly dít opravdu divné věci.

Jednou v noci začal chlapec příšerně křičet, až vzbudil rodiče. Ti okamžitě přiběhli do jeho pokoje a uviděli Gena schovaného pod peřinou v posteli a s panenkou u jeho nohou. Všude byl nepořádek a pokoj byl převrácený vzhůru nohama. Gene pořád jen dokola opakoval: „To udělal Robert.“

Celá rodina i sousedé přísahali, že viděli panáka se smát, a dokonce i hýbat. O několik let později se objevily zvěsti, že Genova manželka dokonce zešílela k smrti poté, co se panenky Roberta snažila zbavit. Děsivá hračka strašila každého, kdo s ní přišel během let do styku. Roku 1994 byla darována floridskému muzeu, kde je dodnes. Zaměstnanci muzea však neustále stěžují, že v panákově přítomnosti nefungují elektronické přístroje a lidé kolem něj si musejí dávat pozor na jazyk. Jakmile totiž o Robertovi nebo o původním majiteli někdo mluví ošklivě, začnou se mu dít příšerné věci.


Přečtěte si také