Virály

23. září 2021 14:37

redakce Prima Lajk

Jak by to vypadalo, kdyby se Harry Potter odehrával v Americe? Hagrida by hrál The Rock

Fanoušci Harryho Pottera mají fantazie a kreativity na rozdávání. Nyní diskutovali o tom, jak by vypadal svět Harryho Pottera, kdyby se odehrával v Americe.

Jakmile se řekne Harry Potter nebo Bradavice, většina lidí si okamžitě vybaví Velkou Británií. Není se čemu divit, vždyť celý příběh se v Británii odehrává a všechno v něm je velmi „anglické“. Jak by to ale vypadalo, kdyby se celý děj přesunul na západ do Ameriky? O tom diskutovali fanoušci na Redditu.

Uživatelé se shodli na tom, že by místo klasických sov nosili poštu orli a famfrpál tak, jak ho známe, by se podobal spíš americkému fotbalu. Spěšný vlak do Bradavic ani Záchranný autobus by neexistovaly. Jediný způsob dopravy by byla létající auta značky Dodge RAM 1500 nebo košťata odlétající z letištního terminálu 9 ¾. Rona by prý hrál Jason Earles a pocházel by z rodinné farmy v americkém zapadákově, postavu Hagrida by ztvárnil silák The Rock a Pošuka Moodyho by hrál Samuel L. Jackson. Musíme říct, že tohle herecké kombo bychom chtěli vidět!

Další návrhy byly, že by se každé úterý ve Velké síni podávalo mexické jídlo a hlavním svátkem by nebyly Vánoce ani předvečer Všech svatých, nýbrž Den díkuvzdání. Ředitel Bradavic Albus Brumbál by si nepochutnával na citronových bonbonech, ale raději by sáhnul po americké pochutině Twinkies. A co se týče Hermiony a Harryho? Ani ti by se neobešli bez změn. Hermiona by se prý jmenovala Harper a hrála by ji Mara Wilson a chlapce, který přežil, by ztvárnil Timothée Chalamet.


Přečtěte si také