Virály

12. května 2022 14:30

redakce Prima Lajk

FOTO: Kluci vyrazili na jedno a skončili na víkend na Ibize. Jak se jim to povedlo?

Význam „jdu na jedno“ v tomhle případě dostává úplně jiný rozměr.

Asi každému se někdy stalo, že se jeho alkoholová noc neplánovaně protáhla. Dva kluci z Walesu ale zažili vskutku bláznivou party. Kamarádi Dan Evans a Alex Stubbs šli v pátek odpoledne na drink a slíbili si, že budou doma do půl dvanácté téhož dne.

Jenomže jak už to tak bývá, po pár drincích se věci zvrtly a někdo z nich navrhl, že by mohli letět na Mallorku. Slovo dalo slovo a kluci se vydali domů, kde si vyzvedli své pasy a nabíječky a vyrazili na letiště. Bohužel se tam ale dozvěděli, že letadlo na Mallorku už je plně obsazené. V letadle na Ibizu však ještě zbývala nějaká místa, a když už tam přijeli, rozhodli se odletět.

Následujících 36 hodin strávili pitím na plážích a v beach klubech. Po dvou dnech usoudili, že je načase vrátit se zpět domů, ale jediný let byl do Londýna. Ten museli vzít a pak se ještě dostat zpátky do Walesu. Vše naštěstí stihli a v pondělí je čekal krutý návrat zpět do práce. „Všechno to stálo za to. Nelitujeme ničeho a pravděpodobně to někdy v budoucnu ještě zopakujeme,“ prohlásil Dan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také