Virály

30. června 2022 12:51

redakce Prima Lajk

FOTO: Kluk se přestěhoval do Kanady za novou přítelkyní a po 13 dnech se rozešli. Co se stalo?

Jejich láska neměla dlouhého trvání…

Třiadvacetiletý muž se rozhodl přestěhovat za svou láskou do úplně cizí země, jejich vztah poté nevydržel ani dva týdny. Pro mnohé páry je velká vzdálenost problém, pro tyhle dva to byla naopak blízkost.

Terrance Green se s Alisou Thomas potkal na seznamce v dubnu. Alisa za ním poté letěla z Kanady do USA. Pár týdnů na to si nechal Terrance vytetovat její jméno na krk a rozhodl se, že se za ní přestěhuje do Kanady. Mladík o svém vztahu pravidelně informoval na Twitteru a sdílel tam své plány o tom, že si s Alisou přeje mít dítě, a dokonce si zarezervoval restauraci, ve které jí chtěl požádat o ruku.

Plány mu však nevyšly. S Alisou se rozešli, údajně kvůli jejím přátelům, které Terrance nemohl vystát. „Bylo pro mě dost těžké být tam a vidět ji plakat skoro každý den kvůli tomu, co řekli její přátelé. Byla kvůli tomu pořád smutná a pro mě to bylo až příliš moc stresu,“ sdělil mladík. Pak jí řekl, že pokud chce, aby jejich vztah fungoval, bude muset své přátelé odstřihnout. „Její kamarádi byli velký problém,“ byl přesvědčený Terrance.

Ten také tvrdí, že byl obviněný ze založení instagramové stránky kritizující narozeninovou oslavu jedné z Alisiných kamarádek. A ta si o něm také měla vymyslet spoustu věcí poté, co se snažil vyčistit vzduch. „Tak jsem se rozhodl odejít. Celá situace byla až příliš toxická. Nebyl jsem tam ani měsíc. Pokud se jich nechce zbavit, nechci tam být. Chtěli jsme se vzít a mít děti. Ale nechci, aby kolem mých dětí byli takoví lidé. Nedokážu být falešný,“ napsal Terrance na sociální sítě.

Sdílejte článek
Štítky láska Kanada Twitter seznamka vztah vztahy Tinder láska Terrance Green Alisa Thomas

Přečtěte si také