Virály

30. listopadu 2022 10:50

redakce Prima Lajk

FOTO: Maminka zveřejnila dopis pro Ježíška od své 11leté dcery. Lidé zůstali v šoku!

Matka sdílela dceřin „skromný“ dopis pro Ježíška.

Zatímco některé děti si k Vánocům přejí stavebnice, panenky, nákladní auta nebo dražší videohry, jedenáctiletá dcera Pixie australské podnikatelky Roxy Jacenko míří o něco výš. Dívenka totiž není jako její ostatní vrstevnice. Už v útlém věku se díky jednomu geniálnímu nápadu stala malou milionářkou, protože se svým o dva roky mladším bratrem vymyslela sérii senzorických hraček pro děti s názvem Pixie’s Fidgets.

A tak se luxusní životní styl, ve kterém rodina žije, samozřejmě odrazil i v seznamu, který Pixie napsala pro Ježíška (v Austrálii Santa Clause). Roxy dopis od dcery zveřejnila na své sociální síti, a dala tak svým sledujícím nahlédnout do nejtajnějších tužeb své jedenáctileté dcerky. „Jsem tak ráda, že Pixie rozdělila dárky na dvě cenové kategorie,“ napsala k příspěvku australská podnikatelka, která narážela na fakt, že její dcera roztřídila dárky do dvou skupin – drahé a levné dárky.

A co si tedy jedenáctiletá milionářka přeje k Vánocům? Mezi hlavní dárky na jejím seznamu, jak můžete vidět na fotografii, se například řadí luxusní kabelka od návrháře Maisona Goyarda, která se vyrábí na zakázku v Paříži a je tak exkluzivní, že ani nemá maloobchodní cenu. Pro představu ale jeden kus vychází na zhruba 1,5 milionu korun.

Ze seznamu „levných“ dárků si poté Pixie přála například oblečení z řady Skims od Kim Kardashian nebo značkové plavky od luxusní italské značky Sommer Swim. A zatímco se někteří na sociální síti zasmáli předčasné vyspělosti Roxyiny dcery, jiní z vánočního seznamu přání zůstali v šoku a nazvali Pixie „rozmazleným spratkem“. „Na tomhle není nic, na co byste mohla být na svou dceru pyšná,“ vzkázala drsně jedna z komentujících.

Sdílejte článek

Přečtěte si také