Matka vyfotila svého mrtvého syna v rakvi 1
Autor: Facebook / Cheryl Hudson Matka vyfotila svého mrtvého syna v rakvi 1

FOTO: Matka sdílela fotku mrtvého syna v rakvi poté, co se zabil kvůli šikaně. Připojila k ní tenhle srdceryvný vzkaz

Publikováno: 14.03.2018
Je smutné, co dokáže šikana, a je třeba proti ní bojovat.

reklama

Truchlící matka sdílela na internetu fotku svého mrtvého syna v rakvi, kterého krutá šikana dohnala k sebevraždě. 12letý Andy Leach ze Southavenu v Mississippi byl údajně šikanován po většinu školního roku. Zneužívání spolužáky začalo slovním napadáním a přešlo až na vyhrožování násilím. Andy už byl tak zoufalý, že 6. března napsal vzkaz rodičům a vzal si život. Jeho mrtvé tělo našel jeho starší bratr. Ty, kteří chlapce šikanovali, prý momentálně vyslýchá policie.

Andyho matka Cheryl Hudson věří, že se dalo pro pomoc synovi udělat více, a nyní se věnuje tomu, aby jiné rodiny nepotkalo to samé. Sdílela proto fotografii svého milovaného syna, jak mrtvý leží v rakvi, a doufá, že tím poukáže na skutečné devastující následky způsobené šikanou. Ačkoliv je tato tragická fotografie extrémně zneklidňující, Cheryl věří, že to povzbudí ostatní k tomu, aby se vážně začali zabývat incidenty způsobené šikanou dříve, než bude pozdě. Oba rodiče Andyho hodlají mluvit se zákonodárci, aby se pustili do křížové výpravy proti šikaně a prosadili za ni tvrdší tresty.

Věříme, že jejich snaha nevyjde nazmar a proti tomuto tolik závažnému jevu, který dokáže člověka dokonce dohnat až ke smrti, se začne opravdu bojovat. Protože na fotky, jako je tato, se nechce dívat opravdu vůbec nikdo.

Matka vyfotila svého mrtvého syna v rakvi 1
Autor: Facebook / Cheryl Hudson Matka vyfotila svého mrtvého syna v rakvi 1
Muž napadl teenagera, protože šikanoval jeho dceru

VIDEO: Muž brutálně napadl teenagera, protože šikanoval jeho dceru. Tyhle kruté záběry děsí internet

Bella Harrington - Šikana kvůli uším 3

VIDEO: 11letá holka se kvůli šikaně rozhodla podstoupit plastickou operaci! Co hrozného jí děti prováděly?

reklama