Virály

16. prosince 2021 11:39

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka si najala Grinche, aby postrašil její děti. Proč toho potom hořce litovala?

Nikdy si nezvěte Grinche, když nechcete, aby vám doopravdy zkazil Vánoce.

S blížícími se svátky chtěla matka dvou dětí Laura Magillová pobavit své děti, a tak pro ně vymyslela dost netradiční zábavu. Zaujal ji totiž inzerát nabízející služby opravdového Grinche, který přijde k zájemci domů, trochu postraší a pobaví dětí grimasami a možná udělá nějakou tu neplechu. Nebo alespoň tak si to Laura představovala.

Za 2 500 korun měl Grinch v popisu práce rozházet dětem postel, rozpoutat polštářovou bitvu, omotat vánoční stromek toaletním papírem a nakonec se s dětmi vyfotografovat. Realita však byla trochu někde jinde a člověk převlečený za zeleného zloskřeta se do své role trochu moc vžil a udělal z domu kůlničku na dříví.

Zoufalá matka sdílela šokující fotky před a po návštěvě Grinche, ze kterých se okamžitě stal virál. „Rozbil všechna vejce a šťávu rozlil po celé kuchyňské podlaze i na mého syna! Pyžama dětí jsou úplně zničená. Důrazně nedoporučuji! Na stížnosti mi nikdo neodpověděl. Grinch nám opravdu přišel zničit Vánoce. Nikdy v životě jsem nebyla takhle znechucená,“ popsala devastující návštěvu Laura.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce zahraničí návštěva virál Grinch Grinch zničené Vánoce

Přečtěte si také