Virály

2. října 2019 16:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka vyprankovala kamarádky, když udělala dort ve tvaru kuřecích kousků z mekáče! Poznali byste, že nejsou pravé?

Tak tohle je úžasné. Maminka darovala svým kamarádkám krabičku na chlup stejně vypadajících kuřecích kousků jako z McDonaldu. Přitom jde ale jen o sladký zákusek.

39letá matka Mardie nahrála na sociální sítě neuvěřitelný zákusek! Pracovala na něm šest hodin. Jen proto, aby vytvořila zákusek připomínající kuřecí nugetky (kousky) od McDonaldu. Jsou to ale přitom jen sladkosti potažené cukrem. Všechno ale naaranžovala tak, aby to vypadalo přesně jako kuřecí kousky z mekáče. Matka je ve skutečnosti absolventkou výtvarného umění a zároveň je to maminka na plný úvazek – má dvě dcery.

I když vytvořila zákusek vypadající jako kuřecí kousky, prý upřednostňuje sama spíš klasický hamburger. A jak na tuhle věc vůbec přišla? Byla požádaná, jestli by nevytvořila dort, který by vypadal přesně jako kuřecí nugetky z McDonaldu k oslavě 22. narozenin někoho z jejích přátel. A tak se toho chopila a všechno naaranžovala tak, aby to vypadalo uvěřitelně.


Přečtěte si také