Virály

20. ledna 2021 05:09

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Modelka prohlásila, že jí produkty na pleť zničily kariéru! Jak po nich vypadá?

Měla před sebou našlápnutou kariéru, ale namísto toho se musela žena modelingu vzdát. Nyní promluvila o tom, jak jí produkty na pleť zničily život.

Bývalá vítězka soutěže v Guineji podala žalobu na švýcarskou společnost zabývající se péčí o pleť, protože jí údajně zničila kdysi zdravou pleť, a tím i ukončila její kariéru. 25letá Mariama Diallo, která předtím zvítězila na Miss Guinea, Miss West Africa a zúčastnila se soutěže Miss World, před sebou měla před třemi roky našlápnutou kariéru. Ale když vyzkoušela jeden z nových produktů na svoji pleti, tvář jí zůstala plná skvrn a jizev. Od roku 2018 se snažila najít práci, ale proces hojení byl velmi pomalý a žádná společnost ji nepřijala. Modelka proto nyní žaluje výrobce produktu, o kterém tvrdí, že jí zničil produktem kariéru. Nejenže ji nezaměstnali, ale ještě se bála vyjít ven nebo to říct své matce, protože nechtěla, aby ji takhle viděla. Od všech se distancovala.

Její noční můra začala v lednu 2018, kdy po přestěhování na Manhattan ztratila přístup ke své obvyklé francouzské produktové řadě péče o pleť. Proto přešla na Makari De Suisse, švýcarskou značku, o které se domnívala, že má spolehlivé výrobky. Jenže nové produkty péče o pleť způsobily na její tváři silné akné, což ji přimělo kontaktovat společnost. Mariama tvrdí, že jí byl zaslán produkt určený k nápravě problémů, který věci jen zhoršil, takže její tvář začala být pokrytá jizvami a skvrnami. Mariama Diallo, která dříve modelovala pro velké značky jako Nike a Calvin Klein, tvrdí, že nebyla schopná najít práci a její agent jí řekl, aby si vyčistila pleť před podáním žádosti o nové smlouvy.

Bohužel se jí to nedaří ani po třech letech a čeká ji ještě dlouhá cesta. Modelka a její právník žádají Makari De Suisse o náhradu škody za zkrácení lukrativní kariéry modelky a způsobení vážných finančních ztrát. Její právník uvedl, že během posledních několika let měla být schopna vydělat spoustu peněz, ale v důsledku zranění toho nebyla schopná, čímž došlo nejen ke zdravotní újmě, ale také potenciálnímu ušlému zisku.


Přečtěte si také