reklama

reklama

Sexy modelka se vztekala, že jí seznamka vymazala fotky! Proč to udělali?

sis. Publikováno: 12.01.2021
Modelka není nadšená z toho, že jí seznamovací aplikace smazala její fotografie. Poté, co se jich ptala, co na nich vadí, jí poslali překvapivou odpověď.

reklama

24letá Tahlia Paris z Los Angeles se připojila na seznamku poté, co skončil její poslední vztah. K její smůle přišla na to, že její partner je ženatý. Čtyři roky byla nezadaná, ale potom se rozhodla zkusit štěstí na seznamce a doufala, že se jí podaří najít tam vážný vztah. Stáhla si seznamovací aplikaci Bumble a nahrála si tam pár fotek. Jenže namísto pozvánky na rande dostala e-mail od Bumble s tím, že moderátoři odstranili její fotografie a informovali ji, že porušila pokyny. Influencerka, která má 900 tisíc sledujících na Instagramu a účet OnlyFans, kde pravidelně zveřejňuje vtipné snímky pro své fanoušky, trvá na tom, že fotky na seznamce byly velmi mírné, přičemž na každé z nich je oblečená.

V aplikaci kvůli tomu prý nestrávila ani jen pár hodin, protože fotky, které zkoušela nahrát, byly odstraněny. Stalo se jí to třikrát nebo čtyřikrát u různých jejích fotek. Nakonec Bumble povolil, aby si tam nechala jen jednu fotku. To podle ní poškodilo její šance na seznámení ve světě on-line randění. Zveřejnila prý jen několik slušných fotek – nechtěla, aby si pánové hned mysleli, že je modelka, ale že je taky jen holka, která se chce seznámit. Když jí však fotky odmítli zveřejnit, přišla jí připomínka, že je modelkou pro Playboy – to pro ni vyznělo, jako by to mělo usnadňovat sex s ní. To ji trochu naštvalo, protože si uvědomila, že prochází určitou diskriminací kvůli svému vzhledu. Neměla pak už moc chuť zkoušet to dál.

Říká ale, že je to tak možná lepší, protože on-line seznamování nikdy nebylo úplně pro ni. Musela by si znovu založit účet a není si jistá, že by jí to stálo za to. Mluvčí společnosti Bumble uvedl, že na základě uživatelských hodnocení zakázali selfie z koupelny bez trička. Zakázané jsou však i fotky ve spodním prádle, které jsou focené uvnitř domu. Výjimkou jsou plavky na místě k tomu určenému – třeba v bazénu nebo na pláži.

Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek.

Seznamka pro nevěrníky zaměstná Poldu v sobotu večer

Dívka s Downovým syndromem boří předsudky 10

GALERIE: Dívka s Downovým syndromem boří předsudky. Stala se z ní úspěšná modelka

reklama