Virály

24. ledna 2022 16:33

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž byl 40 let držen v boudě jako otrok! Jak ho po ošetření popsali psychologové?

Muž byl držen 40 let v boudě jako otrok.

Představte si, že vám je 18, celý život máte před sebou, a ze dne na den se vše změní. Pod záminkou práce vás de facto zotročí cizí rodina, takže skončíte v malé dřevěné boudě, kde mrzne, nemáte se o sebe jak postarat a stane se z vás na dlouhé roky jen ubohé trýzněné nic. Život v troskách. A pokud přežijete, trauma si s sebou ponese už navždy. Tak bohužel přesně něco takového potkalo následujícího muže.

Policisté v Británii v roce 2018 našli 58letého „otroka“ drženého 40 let ve výše zmíněné boudě na pozemku jistého Petera Swailese mladšího (56) a jeho otce Petera Swailese staršího (80). Oba následně skončili obvinění z celé řady zločinů, starší muž nicméně o rok později zemřel a jeho syn je dodnes venku na kauci a čeká na rozsudek. Ten by měl přijít začátkem února. Jakýkoli čas strávený ve vězení nicméně bude nic v porovnání s tím, co jeho rodina provedla.

Jejich oběť totiž psychologové po prvním ošetření popsali jako zajíce těsně před srážkou s autem – naprosto zmateného a zničeného. Muž údajně musel rodině pomáhat s prací na farmě, vařit, malovat, zkrátka dělat vše, co se mu řeklo, a to za mrzkých pár stovek korun denně. V současnosti muž žije v asistenčním domově, kde se o něj starají profesionálové.

Sdílejte článek
Štítky policie Velká Británie trest muž otrok farma zvíře bouda

Přečtěte si také