reklama

reklama

žádost o ruku
Autor: Chandler Lefever žádost o ruku

FOTO: Muž chtěl dívku překvapit originální žádostí o ruku! Teď se jim směje celý internet

Publikováno: 23.10.2019
Když se dva lidi zasnoubí, chtějí si ten okamžik pamatovat pokud možno navždy. A často na to chtějí mít vzpomínku v podobě fotky.

reklama

Většina párů, které se chtějí zasnoubit, prožijí tu chvilku, kdy muži pokleknou a zeptají se nastávající, jestli si je vezme. Jiné páry z toho ale chtějí mít něco výjimečného, moment, který bude vypadat atraktivně, originálně a zajímavě. To je též případ Alyssy a Collina, kteří spolu chodili tři a půl roku, než Collin poklekl a zeptal se ženy na tu osudovou otázku. Poté se rozhodli uspořádat focení na oslavu této významné události. Spousta fotografií, ať zásnubních nebo svatebních, se snaží být kreativní.

Poprosili tak kamaráda fotografa, aby je nafotil. Chtěli napodobit docela jednoduchou fotku – jen měli sedět na koberci, u toho vypadat dobře a muž měl lít šampaňské do pusy svojí partnerce. Ta otevřela pusu, jenomže Collin tak nějak nenašel ten pravý úhel… A výsledek už můžete vidět zde. Nakonec fotku i tak nahráli na Twitter, kde dostali tisíce lajků. Vypadá to, že nepovedená fotka lidi škodolibě potěší víc než povedená.

reklama