Virály

25. dubna 2022 15:11

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž sdílel srdcervoucí poslední narozeninové přání od své babičky. Co mu 98letá stařenka napsala?

98letá babička a její poslední narozeninové přání.

Málokdy se stane, že z Redditu vzejde něco dobrého. Výjimky tu ale byly a jsou, jednou z nich je například i příběh jistého Elliotta, který se takhle nedávno podělil o poslední narozeninové přání, které obdržel od své 98leté babičky. A vy byste si teď asi měli připravit kapesníčky.

Jak Elliott nastínil, jeho babička je stále naživu, nicméně poslední dobou je na tom zdravotně špatně, a tak se obává, že by to mohlo být naposledy, co mu přála k narozeninám. I proto se rozhodla přání pojmout tentokrát jinak.

Svůj vzkaz napsala na počítači a tady je jeho celé znění: „Všechno nejlepší Elliotte, už 47 let děláš můj svět hezčím. Tohle bude naposled, co se snažím na počítači něco napsat, poněvadž pero už neudržím a moje paměť začíná rychle odcházet. Chtěla jsem ti ale přesto napsat krásné narozeninové přání. Mám tě moc ráda, s láskou, babička Rose. Příspěvek byl zveřejněn v sekci MadeMeSmile, spousta komentujících ale napsala, že by se víc hodil do MadeMeCry, protože je spíš hořkosladký. Elliott nicméně vysvětlil, že měl nakonec z přání radost a že se opravdu usmíval, když si ho četl. Nedávno totiž přišel o svého dědu, a je tak rád za každou další hezkou vzpomínku, kterou bude mít na svoji babičku předtím, než o ni přijde taky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také