FOTO: Kráska z TikToku dostala svůj vlastní hrad! Její otec ho stavěl sedm let

Za úspěchy na TikToku dostala tahle kráska od táty doopravdový hrad.

Že se některé tiktokerky a instagramové modelky chovají jako princezny asi není žádné překvápko. Co už ale pro někoho možná bude trochu šok, že v tom jednu konkrétní dívku, Christinu Mark, její rodiče dokonce i podporují. Téhle krásce teď dokonce její táta daroval v USA celý vlastní hrad!

Hrad stojí na řece ve státě Connecticut, hodnota pozemku se pohybuje okolo 60 milionů dolarů a její otec hrad v gotickém stylu stavěl nějakých sedm let. Ano, podobný příběh by pochopitelně nikdy nevznikl, kdyby Christina a její rodina nebyla nechutně bohatá, existují ale bohatí lidé, a pak bohatí lidé darující svým potomkům celé hrady.

Christina si tak nyní žije na svém vlastním „zámku“ doslova jako princezna, nicméně nebojte, na svou rodinu nezapomněla. I když je hrad technicky jenom její, svoji rodinu čítající hodného tatínka a ještě sestru zde ubytovala taky. Ostatně hrad má sedm pater, devět ložnic a sedm koupelen, místa je tu tudíž dost. V budoucnu navíc plánuje hrad otevřít i veřejnosti a na jeho provozu si začít vydělávat. Tak aspoň že má dívka plán.

Sdílejte článek

Přečtěte si také