Virály

4. června 2018 15:51

redakce Prima Lajk

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Žena se rozbrečela, když po roce uviděla na svatební fotce něco děsivého! Poznáte, co to je?

Mělo jít o dojemnou vzpomínku na nejšťastnější den jejího života. Když ale fotografii konečně uviděla, zůstala v šoku.

Internet je plný svatebních fotek, na kterých se dějí hodně podivné věci. Tato je ovšem bez debat jednou z nejstrašidelnějších. Když si Vincent Alexander bral svou lásku Mandu, stejně jako většina párů si nechali nafotit sérii parádních svatebních fotek. Na jedné z nich si ovšem pro svou milou přichystal hodně strašidelné překvapení. Když pak své manželce po roce, na jejich výročí, fotku v svatebním albu ukázal, žena se málem rozbrečela zděšením. A vám asi nebude dlouho trvat přijít na to proč.

Alexander totiž přemluvil svého bratra, aby se převlékl do kostýmu vraždícího klauna a s pomocí fotografa se nenápadně dostal do jedné z fotek. A nevěsta o tom samozřejmě neměla ani tušení. Důvod? Jeho manželka má totiž údajně fóbii z klaunů a on jí chtěl takto děsivě napálit. Sice si nejsme jistí, jestli se takhle má chovat milující manžel, svým fórkem ovšem pobavil polovinu internetu. Tu druhou, která se bojí klaunů, ale zase pořádně vyděsil.


Přečtěte si také