Virály

17. července 2018 16:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Optický test, který o vás prozradí víc, než jste tušili . Vidíte na obrázku Batmana, nebo Wolverina?

Pokud máte rádi komiksy, s rozeznáním hrdiny, kterého uvidíte jako první, nebudete mít nejmenší problém.

Je tady další optický test, který na základě toho, co vidíte na obrázku, odhalí, jací ve skutečnosti jste. Tentokrát nebude test zaměřený až tak úplně na vaši osobnost a její skryté stránky, ale na to, co máte rádi, ve kterém komikosvém hrdinovi se ve skutečnosti vidíte a co to o vás vypovídá. Takže hurá na to – koho na následujícím obrázku vidíte jako první?

Wolverine

Pokud jste jako první spatřili na obrázku Wolverina, jste pravděpodobně velký fanoušek marvelovek. Nic vás nedokáže potěšit tolik jako sledování neskutečného charismatu Tonyho Starka, obrovské vytrvalosti Kapitána Ameriky nebo právě drsného vzhledu Wolverina. A není nejmenší důvod, proč byste svou extrémní zálibu v těchto komiksech měli před někým skrývat – podobně na tom jsou miliony lidí po celém světě.

Dva Batmani

Pokud jste jako první viděli dva Batmany naprosti sobě, tváří v tvář, jenodznačně to znamená, že jste velkým fanouškem temných ulic Gotham City a všech zločinců, kterými se to tam jen hemží. Zbožňujete Temného rytíře. Je vidět, že hltáte klasické komiksy v papírové i filmové podobě a bez nich by váš život možná nebyl úplný.


Přečtěte si také