návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Optický test, který odhalí všechny vaše momentální problémy. Jaká zvířata vidíte na obrázku jako první?

Zatímco vy své problémy možná dokážete úspěšně skrývat, vaše podvědomí to neumí. Přesvědčte se v tomto test, který odhalí více, než byste čekali.
Vydáno: 12.07.2019
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? 1
Autor: Brightside Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bez ohledu na to, jestli to vnímáte, nebo ne, vaše podvědomí se nedá zmást nebo ovlivnit a naprosto přesně dokáže odhalit, jací ve skutečnosti jste. Důkazem jsou nejrůznější obrázky využívané k psychologickým testům. Oči většinou vidí obraz jako celek, mysl však zaznamenává detaily, které odpovídají vašim pocitům nebo problémům, které vás momentálně trápí. A jeden z těchto testů jsme se rozhodli vám ukázat. Takže, podívejte se na obrázek a řekněte, která zvířata vidíte jako první. Níže si pak můžete přečíst, co o vás váš výběr vypovídá. 

Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? 1
Autor: Brightside Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? 1

 

1. Panteři

Panteři
Autor: Brightside Panteři

Pokud jste nejprve zaznamenali pantery, momentálně je pro vás nejvíce stresující váš vztah. Máte totiž pocit, že se odcizujete s milovaným partnerem a nejste si jistí, kam směřuje vaše společná budoucnost. Zkuste si vybavit situace, které jste zažívali na začátku vztahu, nebo si zkuste s partnerem promluvit o tom, co vás trápí. Komunikace je často klíčem k řešení takto osobních problémů.

 

2. Lvi

Lvi
Autor: Brightside Lvi

Pokud jste jako první spatřili lvy, jste zahlcení povinnostmi, které tlačíte před sebou. Jste totiž tak zvyklí starat se o všechno a všechny okolo sebe, že úplně zapomínáte sami na sebe. Vaši blízcí vás považují za neuvěřitelně odolnou osobu, která zvládne cokoliv. Ve skutečnosti jste ale na pokraji sil a stačí málo, aby jste spadli do propasti. Zkuste proto být občas sobci a udělat si čas sami pro sebe. 

 

3. Zebry

Zebry
Autor: Brightside Zebry

Pokud vaší první volnou byly zebry, máte největší starosti o zdraví své i vašich nejbližších. Dbát o zdraví je samozřejmě přirozené, problém nastává v momentě, kdy se tyto obavy změní v úzkost. Pamatujte si, že nemá smysl stresovat se z něčeho, co nemůžeme ovlivnit nebo změnit. Udržujte proto dále zdravý životní styl a užívejte si každodenních radostí. 

 

4. Žirafy

Žirafy
Autor: Brightside Žirafy

Pokud jste jako první viděli žirafy, máte strach o svou práci a finanční jistoty. V dnešní době je bohužel běžné, že se lidé musejí vyrovnávat s dlouhodobým tlakem v zaměstnání. Vašim úzkostem by mohla pomoci krátká dovolená nebo pár hodin relaxu či spánku navíc. 

 

5. Modrý pták

Modrý pták
Autor: Brightside Modrý pták

Pokud jste jako první zaznamenali modrého ptáka, cítíte se trochu ztraceně v moderní společnosti, které vévodí komunikace prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, chatů a sdílených fotek. Technologie jsou užitečná věc, mnoho lidí je ale virtuálním světem ovlivněno natolik, že jim dělá potíže osobní komunikace. A právě proto se cítíte izolovaní a osamělí a nevíte, jak tento trend změnit.   

 

6. Další ptáci

Ptáci
Autor: Brightside Ptáci

Pokud jste jako první spatřili dva ptáky, cítíte se trochu osamělí. Rádi byste si o svých problémech s někým promluvili, protože však své potíže pokládáte za bezvýznamné, nechcete s nimi své blízké otravovat. A to je špatně. Pokud vás něco trápí, pro vaši rodinu a přátele to nikdy nebude malichernost. Vždycky jste se snažili být nezávislí a během let jste se naučili, jak si zachovat vlastní tvář. A to je důvod, proč lidé ve vašem okolí nemusí odhalit, že je zrovna potřebujete. Mějte na paměti, že sdílení pocitů není slabost. 

Test: Jaké zvíře uvidíte jako první?

TEST: Zvíře, které spatříte jako první, toho prozradí hodně o vaši osobnosti. Které jste našli vy?

[[nid:5960693]

Článek je zařazen v: test , problémy , zvířata , Obrázek , psychologie