Virály

20. ledna 2019 17:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Optický test, který prozradí překvapivé věci o vašem přístupu k životu. Co vidíte na obrázku jako první?

I tenhle test poodhalí vaše skryté stránky, o kterých byste jinak vůbec netušili.

Není nad to, se o sobě stále dovídat něco nového. Každý má totiž nějaká ta skrytá místa, do kterých nevidí nejen ostatní, ale ani on sám. Kdo do nich však nahlédnout dokáže, jsou psychologové, kteří k tomu rádi využívají nejrůznějších optických testů. Ty od nás už moc dobře znáte, a protože je máte rádi, máme pro vás další. Stačí odpovědět na otázku, co vidíte na obrázku jako první, a pak si přečíst, co o vás vaše volba vypovídá.

Krokodýl

Pokud jste jako první spatřili krokodýla, znamená to, že odjakživa příliš nevěnujete pozornost detailům. Jste praktická osoba a zajímáte se jen o to, co je skutečně důležité. Máte rádi zavedené věci, neradi riskujete a nesnášíte velké změny. Pokud musíte opustit něco, co funguje, je to pro vás takový zásah, že se z něj vzpamatováváte opravdu dlouho. Občas by vám však prospělo odpoutat se od zažitých věcí a uchopit novou příležitost, nebude to jednoduché, ale může vám to přinést mnoho zajímavých zkušeností.

Loď

Pokud jste jako první viděli loď, znamená to, že dbáte na detail a dokážete rozpoznávat drobné nuance prakticky ve všem, o co se zajímáte. Jste extrovertní a rádi vystupujete z davu a toužíte po tom, být jedineční. K tomu vám pomáhá i vaše kreativita a invence, které neznají hranic. Řešení nevýznamných maličkostí vás ale trochu brzdí v rozvoji, neboť nejdete do ničeho, co není absolutně perfektní. Zkuste se občas povznést a pustit se i do něčeho, co má chyby. Nikdy nevíte, jestli právě ty nezaujmou více než dokonalost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také