Virály

23. prosince 2018 18:00

redakce Prima Lajk

FOTO: Optický test, který rozebere vaši osobnost do největších detailů. Kolik na obrázku vidíte koní?

Nejrůznější psychologické testy jsou nejen mezi vámi skutečně oblíbené, proto jsme se rozhodli nabídnout vám další takový, který o vás prozradí více, než byste tušili.

První testy osobnosti se objevily již ve 20. letech minulého století, a to za účelem výběru vojáků do armády. V současnosti existuje nepřeberné množství podobných testů, jejichž cíle se značně liší – využívají se v nejrůznějších oborech od klinické psychologie až po poradenství v oblasti vztahů. My už jsme vám několik testů nabídli a hodláme v tom pokračovat. Tentokrát je vaším úkolem odpovědět na otázku, kolik koní vidíte na obrázku. V žádném případě nejde o tom, abyste dělali pečlivé výpočty – principem je okamžitá reakce založená na pouhém pohledu na obrázek. Žádná odpověď není špatně a dokáže opravdu hodně prozradit o vaší osobnosti. Tak hurá na to!

1 kůň

Pokud na obrázku vidíte jen jednoho koně, nejste přílišný detailista a na většinu věcí nahlížíte jen povrchně. Nestaráte se o zbytečné maličkosti a jste člověk, který se dokáže hodně rychle rozhodovat. Věříte, že všechno je součástí většího celku, vidíte sílu v týmové práci a v jednotě. To z vás dělá výborného týmového hráče a dobrého vůdce – nasloucháte názorům ostatních a zároveň jim nabízíte své přínosné myšlenky.

5 až 10 koní

Pokud na obrázku vidíte 5 až 10 koní, znamená to, že jste o osoba, která bere věci opravdu vážně a v každé situaci se ze sebe snaží vydat to nejlepší, co dokáže. Jste perfekcionista a velmi racionální člověk a snažíte se poctivě plnit své povinnosti. I proto většinou nemáte problémy s dosažením cílů, které jste si sami vytyčili. S tím souvisí i vaše touha všechno si vždy poctivě naplánovat.. Někdy jste však trochu nedbalí, což se s vaším perfekcionismem dost vylučuje. Dokážete si to však uvědomit a z každého lajdáctví si vezmete poučení.

11 koní a více

Pokud na obrázku vidíte 11 koní a více, jste velice pozorný člověk a detailista. Dokážete vnímat spoustu věcí, které ostatní ani nepostřehnou. Všechni práci si nejprve důkladně projdete a snažíte se neopomenou sebemenší detaily, aby vše bylo dokonalé. Tato vaše přehnaná pečlivost však často způsobí, že nestíháte. Měli byste si proto vytvořit nějaký metodický plán nebo postup, jak co nejeefektivněji dosáhnout nejlepších výsledků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také