Virály

17. června 2018 17:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Optický test, který toho o vás prozradí více, než chcete. Vidíte na obrázku tvář muže, nebo ženy?

Další optická hádanka, která o vás prozradí více, než si myslíte, je tady!

Nevíme, jak vy, ale my jsme si podobné testy osobnosti velice oblíbili. Ačkoliv se to nezdá, prozradí totiž o člověku mnohem víc, než čeká a často než by sám chtěl. Někdy ale není na škodu se o sebe dozvědět něco, co jste netušili nebo to drželi hluboko v sobě a báli se to ze sebe dostat ven. To je samozřejmě chyba. O to víc, týká-li se to vašich aktuálních problémů a stavu vaší duše. A přesně toho se bude týkat náš dnešní test. Níže uvidíte obrázek dvou těl, ženy a muže, z nichž jen jeden má obličej směrem k nám. A na vás je určit, čí tvář vidíte – muže, nebo ženy?

Muž

Pokud jste žena a viděla jste jako první muže, může to znamenat, že hledáte romantický vztah. A pokud už v nějakém jste, máte mezi sebou silné emocionální spojení. Pokud jste muž a viděl jste jako první mužskou tvář, je dost pravděpodobné, že se obáváte určitého problému, který zahrnuje jiného muže.

Žena

Pokud jste žena a viděla jste jako první ženskou hlavu, znamená to, že máte velmi pozitivní postoj k životu a žijte v harmonii sama se sebou. Pokud jste muž a viděl jste nejprve ženskou tvář, znamená to, že opravdu dokážete ocenit ženskou krásu. Pravděpodobně se vám líbí jistá žena a očekáváte, že se vy jí líbíte úplně stejně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také