návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Pár si chtěl udělat romantické selfie. Žena se rozbrečela, když na něm uviděla něco děsivého! Poznáte, co to je?

Jak je něco takového vůbec možné?
Vydáno: 11.07.2018
Poznáte, co je na obrázku děsivého?
Poznáte, co je na obrázku děsivého? Autor: twitter.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotka, která je kvůli jednomu detailu strašidelnější než se na první pohled zdá. Asi tak by se dala shrnout následující fotografie zamilovaného páru, který si chtěl prostě jen udělat obyčejné romantické selfie. Jenže jakmile se na něj poté podívali, nestačili věřit svým vlastním očím. Žena se pak údajně při pohledu na onen děsivý detail rozbrečela a zůstala v naprostém šoku. Poznáte, co je tolik vyděsilo?

Poznáte, co je na obrázku děsivého?
Poznáte, co je na obrázku děsivého?
twitter.com

Stále nevíte? Tak se podívejte na odraz v okně. V něj je totiž jasně vidět, že se žena dívá zároveň do fotoaparátu, ale také do zmiňovaného okna! Fotografie tak působí dojmem, jako by měla žena dva obličeje. Jak je tohle vůbec možné? Tak právě o tom se nyní dohaduje celý internet. Zatímco někteří mluví o práci ve Photoshopu, další si myslí, že se jedná o optický klam způsobený režimem foťáku. Opravdu si pár celý příběh i fotku upravil, nebo je snad pravda mnohem děsivější?

Jak je to možné?
Jak je to možné?
twitter.com
Děsivá fotka ze svatby. 2

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Žena se rozbrečela, když po roce uviděla na svatební fotce něco děsivého! Poznáte, co to je?

Pád mostu

FOTO: Dívka si vyfotila selfíčko vteřiny předtím, než s ní spadl most! Z těchto záběrů vás bude mrazit

Článek je zařazen v: děsivý detail , Selfie , romantická fotka , optická iluze