Virály

24. července 2019 15:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Pes čekal u prázdného lůžka na páníčka, který navždy odešel. Tenhle dojemný moment vám rozdrásá srdce

V tak dojemných momentech, jako je tento se psem čekajícím na mrtvého páníčka, jsou slova naprosto zbytečná...

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. A loajalita některých čtyřnohých mazlíčků ke svým páníčkům pokračuje dokonce i poté, co už nejsou naživu. Dojemným důkazem je tříletá labradorka Moose z New Jersey, jejíž majitel nedávno zemřel v nemocnici. Moose však stále věrně sedí u jeho prázdného lůžka a čeká, až se vrátí.

V této pozici ji vyfotil neznámý muž a zveřejnil tento srdcervoucí moment ve facebookové skupině NorthStar Pet Rescue v naději, že Moose sežene novou milující rodinu a domov. Jeho smutný příspěvek se stal okamžitě virální a lidé se při pohledu na snímek jen těžko bránili slzám. Autor v popisku dodává, že je Moose od přírody hodná a přátelská a potřebuje někoho, kdo by jí pomohl překonat bolest způsobenou ztrátou páníčka. A podle aktuálních informací už je v rukou nového majitele, který ji snad bude milovat minimálně tak jako její původní majitel.

O síle okamžiku, kdy věrná fenka čeká u nemocničního lůžka na zesnulého páníčka, se teď můžete přesvědčit na vlastní kůži i vy...

Sdílejte článek

Přečtěte si také