Poznáte, co holčičku tak vyděsilo?
Autor: facebook.com Poznáte, co holčičku tak vyděsilo?

FOTO: Rodina si chtěla udělat obyčejnou fotku. Holčička se ale rozbrečela, když uviděla něco děsivého. Poznáte, o co jde?

Publikováno: 29.12.2017
Co malé dítě tolik vystrašilo?

reklama

Máme tu další zdánlivě obyčejnou fotografií, která pořádně vyděsila celý internet. A až si onoho strašidelného detailu všimnete, budete se bát taky. Jedná se totiž o klasickou rodinnou fotografii, na níž si ale můžeme všimnout holčičky, která brečí. Nechtěla se totiž s ostatními fotit, protože si mezi nimi všimla něčeho naprosto děsivého. Něčeho, co nikdo z dospělých ani na vteřinu neviděl. Poznáte na první fotce v galerii, o co se jedná?

Stále nevíte? Buďte rádi. Mezi nohama dvou slečen se totiž nachází průhledná hlava připomínajícího malého chlapce! Podle rodiny přitom žádný kluk v místnosti nebyl a nikdo si ničeho podezřelého nevšiml. Až později kluka zahlédla dívčina maminka, když si pečlivěji prohlížela fotografii.

Celý internet se pak vyděšeně ptá, co to má sakra znamenat. Jde podvod a hrátky s Photoshopem, nebo se jedná opravdu o ducha? O tom se nyní dohaduje celý internet. I když se odpověď možná nikdy nedozvíme, jedno je jisté. Z tohoto obrázku vám asi nebude příliš dobře.

Obrázek pěti puberťaček

FOTO: Obrázek, který boří internet! Poznáte, co je na fotce pěti puberťaček tak šíleného?

Co se za ženou skrývá?

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Poznáte, co je na fotce dívky na dovolené tak úchylného?

reklama