FOTO: Šampionka boxu vyzvala klauny Jakea a Logana Paula k zápasu! Taky si myslíte, že je zmlátí?

Ženská šampiona v boxu Claressa Shields chce zmlátit youtubery Jakea a Logana Paula.

Není žádným tajemstvím, že Jake a Logan Paul jsou v bojových sportech typu box, MMA či wrestling považovaní za trapné youtuberské figurky bez špetky úcty nebo potřebné fyzické kondice k tomu, aby je kdokoli mohl brát vážně.

Nyní proti nim například vystoupila Claressa Shelds z Michiganu, která má 4 mistrovské pásy z různých disciplín a je považována za jednu z nejlepší boxerek současnosti. Teď každopádně 26letá zápasnice uvedla, že by moc ráda šla do ringu jak s Jakem, tak jeho bráchou Loganem Paulem, jenom aby oba „klauny“ mohla ošklivě zmlátit za to, jak škodí pověsti ostatních boxerů.

Podle ní totiž jejich zápasy přilákávají mediální pozornost a velké peníze, nejsou to ale skutečné boxerské zápasy – jen blbá show. A to jí vadí. Nicméně má pro ně i jednu pochvalu – a to za skutečnost, že se aspoň oba youtubeři snaží trénovat. Nedělá to z nich opravdové boxery, ale aspoň se snaží. Každopádně Claressa se bude muset zařadit do dlouhé a rychle rostoucí fronty jiných zápasníků, kteří už se veřejně nechali slyšet, že by jednoho či druhého youtubera rád zmlátili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také