Virály

19. července 2021 14:33

redakce Prima Lajk

FOTO: Sportovci na olympiádě budou spát na anti-sex postelích. Z čeho jsou proboha vyrobené?

Pořadatelé olympiády dělají vše proto, aby sportovci neměli sex.

Vždycky jsme považovali historky o tom, jak si spolu sportovci na olympiádě užívají divokého nezávazného sexu, za mírně přemrštěné. Jenže poslední snahy pořadatelů olympiády v Tokiu jsou tak drsné, až si pomalu začínáme myslet, že na tom vážně něco bude. Teď se například organizátoři rozhodli představit světu speciální postele, na kterých budou sportovci v uzavřeném areálu spát.

Ty jsou vyrobené z papírového kartonu, a jakmile na nich leží víc než jeden člověk, tak se zboří. Stejně tak pokud na nich probíhá jiná fyzická aktivita než ležení, zboří se. Jinými slovy sebemenší náznak sexu vede k tomu, že se postel zboří, a organizátoři budou ihned vědět, že daný sportovec dělal něco, co neměl.

Jak vám nejspíš už došlo, internet se postelím zatím převážně vysmívá. Navíc se zdá, že pořadatelé si jaksi myslí, že lidé nemůžou mít sex jinde než na pevných postelích. A ono to přitom jde i na zemi, ve stoje, ve sprše, zkrátka kdekoliv na to jen bude chuť. Nakonec tak bude právě na sportovcích, jestli budou chtít riskovat kvůli krátkodobému potěšení, nebo přijeli na olympiádu podávat sportovní výkony pouze na stadionech.

Sdílejte článek
Štítky postel Tokio Olympijské hry Sex Olympiáda sex postele sportovci pořadatelé Letní olympijské hry 2021 kartononové krabice

Přečtěte si také