Virály

26. října 2018 13:32

redakce Prima Lajk

FOTO: Studentka objevila děsivý nápis vytvořený z mrtvých vos. To, co jí vzkazoval, vás totálně šokuje

Asi málokdo má rád vosy, natož mrtvé. A už vůbec nikdo zřejmě nechce, aby našel z nich vytvořený vzkaz.

Lidé jsou různí – a řekněme si to na rovinu – někteří jsou i dost divní. Mezi ně patří i takoví, kteří mají potřebu zanechávat po sobě děsivé vzkazy. Třeba skrz mrtvé vosy. Ano, čtete správně. Přesně takový našla studentka umění Sophie Dagleish z Glasgowa v budově univerzity. Přecházela zrovna z jedné učebny do druhé, když když si všimla podivného uskupení mrtvých vos, ze kterého se nakonec se vyklubal ještě podivnější vzkaz.

Úplně poprvé si Sophie mrtvých vos všimla, když šla se spolužákem po schodišti a na každém schodu byla jedna vosa. Dalo by se tedy říct, že tvořily jakousi cestičku k nějakému cíli. Sophie se tak začala připadat jako v nějakém hororu. Zatímco se této děsivé scéně oba dva smáli, jiný spolužák si všiml hromady mrtvých vos u dveří, což by naznačovalo, že se poblíž nachází vosí hnízdo.

Další den se ale stalo něco ještě hrůzostrašnějšího. Poté, co Sophie i její kamarád znovu vyšli stejné schody, spatřili, že z hromady asi dvaceti mrtvých vos někdo poskládal nápis HI, tedy ahoj. Na to, jak vypadal, se teď sami můžete podívat.

Sophie prý byla skutečně vyděšená, přesto však brečela smíchy, když došla do učebny. Nemohla uvěřit tomu, co viděla, a především tomu, že si někdo našel čas, aby vzkaz vytvořil.

Fotku s nápisem zveřejnila na Twitteru a její příběh se stal hitem internetu. Mrtvé vosy na inkriminovaném místě zůstaly ještě několik dní poté, autor tohoto pranku však nikdy nebyl odhalen. Jistě ho teď ale těší, jaký zájem svým až strašidelným žertíkem vzbudil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také