Virály

31. prosince 2018 15:58

redakce Prima Lajk

FOTO: Studentka sdílela děsivou fotku poté, co ji někdo zmlátil a znásilnil. Půjde vám z ní mráz po zádech

Sedmadvacetiletá studentka omylem nasedla na špatný autobus. Když pak ale dojela do Madridu, neznámý muž ji bil pěstma do očí a poté ji znásilnil.

Andrea Sicignano (27) se šla tak jako mnoho jiných studentek bavit. Když ale chtěla jet domů, nasedla na špatný autobus a omylem se svezla do španělského Madridu. Tam jí neznámý muž nejprve nabídl pomoc, když ale chtěla odejít ze zastávky pryč, začal do ní bušit pěstmi tak dlouho, dokud skoro nepřestala přes otok vidět. Snažila se bránit, to jí ale nebylo nic platné.

Nakonec ji útočník znásilnil a dívka mohla otevřít oči, až když byl pryč. Dívka je Američankou studující ve Španělsku, událost se stala jen pár dní před Vánoci, kdy měla jet za rodinou domů slavit svátky. Byla na tom tak špatně, že přes krev v očích nemohla vidět. Nos měla zlomený na čtyřikrát.

„Žiju v Madridu 6 měsíců a navštívil mě kamarád, tak jsme šli o víkendu na Flamenco show. Byli jsme oba opilí a když jsem se snažila dostat domů, nasedla jsem na špatný autobus, který mě zavezl na konečnou zastávku,“ napsala. Takže se dostala ve 4 hodiny ráno na úplně neznámé místo, odkud se nemohla dostat pryč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také