Virály

14. května 2021 17:22

redakce Prima Lajk

FOTO: Svět má prvního opravdového superhrdinu. Teď chce pomoct najít sériového vraha!

Superhrdinové… jsou skuteční?

Tak dlouho se točily filmy a seriály o superhrdinech, až na sebe někdo konečně vzal masku a tím superhrdinou se doopravdy stal. Řeč je o jistém ShadowVisionovi z amerického Arkansasu, jenž už má dokonce i vlastní facebookovou stránku.

ShadowVision samozřejmě svoji skutečnou identitu tají, jakmile je ale „v práci“, nebojí se vyfotit s dětmi i obyčejnými lidmi, před kterými se neskrývá, aby naopak zločincům vyslal vzkaz, že se střetu nebojí. Co se superschopností týče, asi bude spíš na úrovni Batmana, disponuje totiž akorát černým kostýmem (jenž zahrnuje ocelovou masku, nějaké brnění, nůž a taky pouta) a prý je to velice dobrý „detektiv“. Vlastnoručně tak už údajně zabránil dvěma ozbrojeným loupežím a „odstranil“ dva vrahy. Nyní je pak na stopě sériového vraha, který terorizuje okolí.

Zajímavostí je, že ShadowVision údajně pochází ze Skotska a do Ameriky se přestěhoval jenom proto, aby lidem pomáhal. Na rozdíl od Batmana nicméně nedisponuje takovými finančními prostředky, a tak byť nežádá po lidech žádnou odměnu za své činy, kdyby se prý někomu v garáži povalovala motorka navíc, nepohrdl by jí. Ostatně správný superhrdina potřebuje rychlý dopravní prostředek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také