Youtubeři

14. května 2021 17:15

redakce Prima Lajk

Youtuber Jake Paul vyjmenoval 5 důvodů, proč může porazit Conora McGregora! V čem má největší výhodu?

Vážně si youtuber Jake Paul troufne na Conora McGregora?

Těžko říct, jak dlouho potrvá, než budeme mít od youtuberské dvojice bratrů Jakea a Logana Paulových klid. Prozatím se totiž zdá, že ani jeden v nejbližší době zmizet z popředí nehodlá, a tak zatímco Logan již brzy vstoupí do ringu s Floydem Mayweatherem a bude si užívat slávy, i když zápas prohraje, jeho bratr Jake svého příštího protivníka zatím hledá.

Není přitom tajemstvím, že mladý provokatér by si rád zaboxoval s irským šampionem UFC Conorem McGregorem. Ten ale jeho výzvy odmítá – konstantně a nekompromisně – zatím to tedy nevypadá, že se tohoto boje někdy dočkáme. Nicméně Jake se nevzdává, a tak nyní přišel se seznamem pěti důvodů, proč by podle svého názoru Conora porazil. Jaké to jsou?

Zaprvé si Jake myslí, že je daleko lepší atlet než McGregor. Důkazy pro to nemá, ale to mu asi nevadí. Dalším důvodem je výška, prý je delší o několik centimetrů, zároveň je i těžší o několik desítek kilo. Pro boj si samozřejmě musel váhu shodit, základ má ale údajně lepší. Dalším důvodem je pak prý fakt, že jej všichni – včetně McGregora – podceňují. A to je prý chyba. A poslední důvod je podle Jakea ten, že by McGregor podcenil přípravu. Zatímco Ir je starý chlápek, co si myslí, že je bůh světa, Jake by prý makal každý den, aby ho porazil. Inu, argumenty to nejsou kdovíjak silné, ale třeba se po nich aspoň dočká od McGregora povšimnutí. I když spíš ne.

Sdílejte článek
Štítky box UFC zápas youtubeři Jake Paul Logan Paul důvody Ultimate Fighting Championship Floyd Mayweather Jr. Conor McGregor Logan Paul Jake Paul

Přečtěte si také