Která žena je podle vás nejatraktivnější?
Autor: Brightside / Anna Syrovatkina Která žena je podle vás nejatraktivnější?

Tenhle test řekne o vaší osobnosti více než sto psychologů. Která z žen je nejatraktivnější?

Publikováno: 05.09.2019
Budete se hodně divit, co všechno o vás prozradí výběr nejatraktivnější ženy...

reklama

Osobnostní rysy nejsou stálé, ale mohou se v průběhu života měnit. Přesto má každý člověk ty základní, které se dají odhalit i z maličkostí. Vaše chůze může například prozrazovat, do jaké míry jste zranitelní. Způsob, jakým věšíte toaletní papír, zase prozradí hodně o vaší asertivitě. Stejně tak o vás může mnohé říct volba mezi několika objekty. Proto je teď na vás, abyste z následujících pěti žen na obrázku vybrali tu, která se vám zdá nejatraktivnější. Poté si můžete přečíst, co o vás tato volba vypovídá. 

Která žena je podle vás nejatraktivnější?
Autor: Brightside / Anna Syrovatkina Která žena je podle vás nejatraktivnější?

 

Žena č. 1

Pokud jste zvolili první ženu, jste klidný a sebevědomý člověk. Nebojíte se životních překážek ani zkoušek a jste připraveni vyřešit všechny problémy se vztyčenou hlavou. Rádi poznáváte nové věci a jdete s nadšením do všeho, co se vám líbí. Při dosahování svých cílů jste velmi trpěliví a díky své rozhodnosti většinou získáte přesně to, co chcete. 

Žena č. 2

Výběr druhé dívky znamená, že jste společenská osoba, která snadno a rychle navazuje nové kontakty. Jste poměrně naivní a občas i lehkomyslní. Zároveň však víte, jak dosáhnout svých cílů. Snažíte se být za každých okolností pozitivní a nebrat si negativní věci osobně. To se vám ale nedaří vždy – jsou chvíle, kdy vás dokáže hluboce ranit i jedno zdánlivě nevinné slovo. 

Žena č. 3

Pokud jste dali přednost třetí ženě, jste plachý a skromný člověk, který potřebuje trochu času, než se otevře ostatním. Rádi plánujete a příliš nevyznáváte spontánnost. Jste laskaví, bezkonfliktní, dokážete nahlížet do duše druhých a pochopit jejich emoce a pocity. Nebojíte se obětovat vlastní pohodlí, abyste pomohli ostatním. Důležitý je pro vás ale i klid, takže někdy potřebujete být jen sami se sebou. 

Žena č. 4

Pokud vám přijde nejatraktivnější čtvrtá žena, znamená to, že jste naprostý kliďas a nenecháte se jen tak něčím rozhodit. Rozum u vás na plné čáře vítězí nad emocemi. Jste vyrovnaní a odhodlaní dosáhnout všeho, co si zamanete. Zásadně ale neubližujete druhým. Na první pohled můžete působit chladně, ve skrytu duše jste ale velmi společenský člověk, který vždy rád pomůže blízkým lidem v nouzi. 

Žena č. 5

Pokud jste vybrali pátou ženu, jste nezávislá a vytrvalá osoba. Tvrdě na sobě pracujete a většinou odmítáte pomoc druhých, přestože jsou ochotni vám ji poskytnout. Jste tvrdohlaví a není vůbec snadné vás přesvědčit o jiném názoru. Málokdy si připouštíte k tělu nové lidi, když se ale dostanou do vašeho srdce, můžou se na vás za každých okolností spolehnout. 

Kolik vidíte koní? 1

FOTO: Optický test, který rozebere vaši osobnost do největších detailů. Kolik na obrázku vidíte koní?

Co vidíte na obrázku jako první? 1

FOTO: Optický test, který odhalí i ty nejskrytější stránky vaší osobnosti. Co na obrázku vidíte jako první?

reklama