Virály

28. července 2018 15:24

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který o vás prozradí více, než byste chtěli. Jaká skupina zvířat na obrázku je vám bližší?

Lidská osobnost skýtá mnoho tajemství. Tento test se je pokusí odhalit na základě toho, jakou skupinu zvířat si vyberete.

Testy osobnosti jsou často nevyzpytatelné. Jste přesvědčení o tom, že o sobě víte každý detail a že už vás nic nového nemůže překvapit. A pak jeden takový uděláte a ouha! Šokuje vás, kolik skrytých stránek vaše osobnost vlastně ještě má. A možná to bude platit i u našeho dnešního testu. V něm budete vybírat ze dvou skupin se zvířaty tu, která je vám bližší a kterou byste preferovali. Níže si pak můžete přečíst, co o vás vaše volba vypovídá. Tak směle do toho!

A: mravenec, pes, vrána B: dikobraz, pásovec, želva

A

Mravenec = komunita

Pes = společnost

Vrána = komunikace

Pokud jste zvolili zvířata ve skupině A, jste extrovert a vyhledáváte společnost ostatních. Užíváte si nejen rozhovory s přáteli, rodinou a spolupracovníky, ale milujete také konverzaci s naprostými cizinci. Rádi se setkáváte s novými lidmi a seznamujete se s jejich životy. Když čelité nějakému problému, raději ho proberete s ostatními, abyste získali různé pohledy na jeho řešení. To vám pomáhá zvážit všechny možnosti a zjistit, která by mohla být nejlepší. Zažíváte-li náročný den ve škole či v práci, potřebujete si o tom promluvit se svými blízkými – je to pro vás nejúčinnější způsob, jak se zbavit stresu a trochu se zrelaxovat.

B

Dikobraz = sebeobrana

Pásovec = samota

Želva = izolace

Pokud jste si vybrali zvířata ve skupině B, potřebujete více času sami pro sebe, abyste dobili baterky a zvážili situaci předtím, než učiníte nějaké rozhodnutí. Vzhledem k tomu, že jste spíše introvert, volné odpoledne o samotě, kdy si užíváte svých zálib a zájmů, je pro vás ten nejlepší způsob, jak trávit čas. Nejvice energie načerpáte několikahodinovou četbou dobré knihy, procházkou v přírodě nebo sledováním vašeho oblíbeného pořadu či seriálu. O introvertech se říká, že nemají rádi lidi, což ale rozhodně neplatí. Nejste sice vyloženě společenští, nedáte však dopustit na úzkou skupinu nejbližších přátel a rodiny, se kterými taktéž rádi trávíte volný čas.

Sdílejte článek
Štítky pes rodina zvířata test osobnost mravenci obrázek

Přečtěte si také