Virály

31. května 2018 15:09

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který o vás prozradí více, než jste sami tušili! Komu na obrázku byste pomohli jako první?

Budete překvapení, co všechno o vás odhalí to, komu se rozhodnete pomoci jako první.

Možná jste to netušili, ale vaše rozhodování v krajních situacích a ve stresu dokáže prozradit opravdu hodně o vaší osobnosti. Abychom vám to dokázali, máme pro vás obrázek se čtyřmi osobami v nouzi, které evidentně potřebují pomocnou ruku. Na vás je, abyste vybrali jednu, které byste pomohli jako první. Následně si přečtěte, co o všechno o vás vaše volba vypovídá.

1. Zdravotní sestra

Pokud byste nejprve pomohli sestřičce, znamená to, že jste pozitivní a bezstarostná osoba. Zdravotní sestra má z lidí na obrázku zjevně nejmenší problém, a právě proto jste si jí všimli jako první. Svědčí to o vaší víře, že každé špatné období jednou skončí a přijdou lepší časy. Jste prostě optimista každým coulem.

2. Muž s berlemi

Tahle volba poukazuje na vaše vůdčí schopnosti. Zaznamenali jste obtíže, kterými si prochází kvůli tomu, aby se mohl pohybovat se zlomenou nohou o berlích, a váš instinkt vám ihned napověděl, že byste mu měli poskytnout podporu a pohodlí. Jste praktičtí, odhodlaní a přímí, rozené vůdčí typy. To, že jste se rozhodli pomoci pánovi s berlemi, poukazuje také na vaši silnou osobnost a vyvinuté organizační schopnosti.

3. Brečící dítě

Vaše volba brečícího dítěte o vás prozrazuje, že jste emaptická osoba, která je starostlivá a citlivá. Máte povahu ochranáře a vychovatele a neustále cítíte potřebu poskytovat všem bezpečí a pohodlí. Vaše laskavost a citlivá duše vás nabádají, abyste pomohli každému, kdo čelí nějakým problémům. Dejte si ale pozor na manipulaci a zneužívání vaší ochoty a pozornosti. Vyzařuje z vás klidná a mírumilovná aura a váš hluboký smysl pro duchovno přitahuje lidi, kteří hledají vedení, pomocnou ruku nebo se potřebují někomu svěřit. Věří totiž, že je dokážete zbavit jejich bolesti.

4. Stará paní

Tato volba ukazuje, že mátel velmi silný smysl pro morálku a opravdové hodnoty. Vaše etické zásady a priority jsou jasně dané. Jste konzervativní člověk, který dbá na tradice, snaží se udržovat svou kulturu, dědictví a hodnoty přenášené z generací na generace. Je pro vás důležité pečovat o staré lidi a víte, jak důležití jsou pro společnost. Nezáleží vám na tom, jestli se vám za vaši pomoc něco vrátí, samotný fakt, že pomáháte, vás činí šťastnými, protože pomoc druhým máte v povaze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také