návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpek poslal mámě fotku své přítelkyně, kterou NIKDO neměl vidět! Co tak úchylného na ní bylo?

Některé fotky je lepší ukazovat v soukromí.
Vydáno: 13.06.2018
Týpek poslal mámě trapné foto 1
Týpek poslal mámě trapné foto 1 Autor: twitter.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maison Vallance potkal svoji přítelkyni Meghan v baru, kam s oblibou chodil pít. Jeho matka byla podle všeho z Meghan nadšená, skvěle si prý rozumějí a už bylo načase, aby její syn někoho měl. Jednoho dne ho matka požádala, aby pro ni našel tričko, které mu před nějakou dobou darovala. Maison tričko našel, a aby mamince udělal radost, vyfotil ho spolu se svou přítelkyní a fotku matce poslal. Meghan to ale podle jeho slov na fotce tak slušelo, že se zároveň rozhodl fotku sdílet na internet. A to neměl dělat.
 

 

Jak si totiž někteří rychle všimli, Meghan leží na posteli v ložnici. A za jejími zády je připevněné něco, co lze popsat jedině jako lano na přivazování. Jo. Maison s Meghan si zřejmě užívají drsnější postelové hrátky, než je obvyklé, a díky své nepozornosti teď tuhle informaci sdíleli nejen s Maisonovou maminkou, ale zároveň i celým internetem. Tomu se říká trapas.

20 upřímných fotek o mateřství 2

GALERIE: 20 brutálně upřímných fotografií, které ukazují drsnou tvář mateřství. Tyhle fotky pochopí každá matka

Kvůli čemu lidé nadávají Meghan Markle? 2

FOTO: Lidé nadávají Meghan za porušení tohoto přísného pravidla! Co si dovolila manželka prince Harryho udělat na veřejnosti?

Článek je zařazen v: trapné foto , matka , přítelkyně , postel , lano , provaz , svazování , Sex