Dětská kniha
Autor: twitter.com/chiefbrody1984 Dětská kniha

FOTO: Týpek si všiml zvrhlosti v oblíbené dětské knize. Vidíte to tam taky?

TF. Publikováno: 05.12.2022
Zvrácené oči dospěláka si všimly podivného detailu v dětské knize.

reklama

Čtení knih je oblíbenou dětskou aktivitou, vždyť asi každý měl v minulosti svou oblíbenou knížku, na kterou nedal dopustit. Ať už to byly klasiky jako Děti z Bullerbynu, Honzíkova cesta, Ferda Mravenec, modernější pohádky či zajímavé a poučné encyklopedie, s odstupem času, když si je přečtete v dospělosti, v nich objevíte pozoruhodné momenty, které jste jako dítě nevnímaly.

Stejně tak to měl i Ed Brody, který na Twitteru sdílel zajímavý detail oblíbené dětské knížky v zahraničí, Biff, Chip a Kipper od autora Rodericka Hunta. Na sociální síti zveřejnil dva obrázky z knížky, na kterých si všiml bizarní scénky v pozadí. Na jedné fotografii jsou totiž vidět vzadu tři muži u křoví, přičemž na další stránce už zmizeli a vystřídala je starší žena se šokujícím výrazem z toho, co vidí za oním křovím.

 

 

Popusťte uzdu své fantazie a naložte s těmito informacemi, jak uznáte za vhodné. Buď se na obrázky můžete koukat s nevinností šestiletého dítěte, nebo naopak se zkažeností nefalšovaného dospěláka. Rozhodnutí už necháme na vás.

Prasátko Peppa

Oblíbený dětský seriál představil stejnopohlavní pár. Jaké byly reakce rodičů?

reklama