Virály

5. prosince 2022 11:06

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek si všiml zvrhlosti v oblíbené dětské knize. Vidíte to tam taky?

Zvrácené oči dospěláka si všimly podivného detailu v dětské knize.

Čtení knih je oblíbenou dětskou aktivitou, vždyť asi každý měl v minulosti svou oblíbenou knížku, na kterou nedal dopustit. Ať už to byly klasiky jako Děti z Bullerbynu, Honzíkova cesta, Ferda Mravenec, modernější pohádky či zajímavé a poučné encyklopedie, s odstupem času, když si je přečtete v dospělosti, v nich objevíte pozoruhodné momenty, které jste jako dítě nevnímaly.

Stejně tak to měl i Ed Brody, který na Twitteru sdílel zajímavý detail oblíbené dětské knížky v zahraničí, Biff, Chip a Kipper od autora Rodericka Hunta. Na sociální síti zveřejnil dva obrázky z knížky, na kterých si všiml bizarní scénky v pozadí. Na jedné fotografii jsou totiž vidět vzadu tři muži u křoví, přičemž na další stránce už zmizeli a vystřídala je starší žena se šokujícím výrazem z toho, co vidí za oním křovím.

Popusťte uzdu své fantazie a naložte s těmito informacemi, jak uznáte za vhodné. Buď se na obrázky můžete koukat s nevinností šestiletého dítěte, nebo naopak se zkažeností nefalšovaného dospěláka. Rozhodnutí už necháme na vás.

Sdílejte článek
Štítky kniha Twitter obrázek Ferda Mravenec kniha dětská kniha nevinnost dítěte zvrhlý detail Roderick Hunt

Přečtěte si také