Virály

12. září 2022 14:27

redakce Prima Lajk

FOTO: UFC chtělo uctít památku zesnulé Alžběty II. Fanoušci začali pískat a skandovat USA

Minuta ticha za zesnulou královnu se v Las Vegas nesetkala s příliš velkým pochopením.

Projevit respekt a úctu zesnulé osobě, zejména, když je tou zesnulou bývalá královna Velké Británie Alžběta II., je docela normální věc. Ještě o něco normálnější je to krátce poté, co tato smutná zpráva přišla, během třeba nějakého sportovního klání. Celkem logicky tak chtěli něco podobného provést i pořadatelé víkendového UFC turnaje v Las Vegas. Jakmile se však na obrazovce objevila fotka Alžběty II., stalo se něco, s čím pořadatelé tak úplně nepočítali.

Lidé totiž začali pískat, bučet a skandovat USA. Ano, Američané přítomní v hale v Las Vegas ten večer opět jednou projevili svůj intelekt a zájem o světové dění. Zbytek večera už se každopádně nesl v obvyklém duchu. Nicméně UFC to později zkusila napravit alespoň tweetem k památce královny, na Twitteru ale pro změnu zaúřadovali vtipálci, kteří jej okamžitě začali shazovat poznámkami typu: „skutečně pozoruhodná kariéra v ringu“ nebo „nikdy ten souboj neměla přijímat“. Na jejich obranu, tyhle posty už byly celkem povedené.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie smrt Twitter Las Vegas Alžběta II. královna Alžběta II. UFC USA pocta Ultimate Fighting Championship

Přečtěte si také