Kadeřnice upravila fotku svojí zákaznice.
Autor: tiktok/spaghettileti6969 Kadeřnice upravila fotku svojí zákaznice.

FOTO: Žena byla šokovaná, když kadeřnice upravila její selfíčko! Proč to udělala?

sis. Publikováno: 27.04.2021
Když žena poslala selfíčko svojí kadeřnici, tak zůstala v šoku z toho, co kadeřnice udělala.

reklama

Když vás kadeřnice požádá o fotku vašeho nového účesu, který vám sám na hlavě vytvořila, aby si mohla svoji práci zdokumentovat na svých sociálních sítích, pravděpodobně budete rádi a pošlete jim svoje selfíčko. Jenda žena však zůstala překvapená poté, co ji kadeřnice přesně o takovou fotku na svůj Instagram požádala. Napřed měla radost, ale ta jí nevydržela příliš dlouho. Když se totiž podívala na fotku, kterou kadeřnice zveřejnila, tak zjistila, že její fotku upravila. A nejednalo se zdaleka o vlasy, jak byste se možná mohli domnívat. Upravený byl její obličej jako vady na pleti nebo její nos, který byl „vyrovnaný“ nějakým filtrem a oči byly zvětšené.

Docela ji to pobouřilo, protože ona sama svoje fotky neupravuje a připadá si na nich hezká i bez tisíců filtrů, a tak se rozhodla podělit se o svojí zkušenost s dalšími lidmi na sociální síti TikTok. Napsala k tomu popisek: „Moje kadeřnice mě požádala, abych jí poslala selfíčko, aby ho mohla zveřejnit s výsledkem svojí práce na mých vlasech.“ Fotka, kterou kadeřnice sdílela, vypadá o hodně jinak. Od chvíle, kdy sdílela svůj příběh, bylo video zhlédnuto více než 1,2 milionkrát a spoustě lidem to přišlo vtipné. Někteří ale dodali, že kadeřnice překročila určitou hranici slušnosti a přišlo jim to zbytečné, ale hlavně nereálné. Na první fotce se jim žena zdá krásná. Dokonce jí doporučili, aby si našla jinou kadeřnici.

No, nevíme. Podle našeho názoru se před upravováním fotografie rozhodně měla kadeřnice svojí zákaznice alespoň zeptat, jestli s tím souhlasí. Pak by předešla zbytečnému konfliktu.

 

 

Dermatolog Dr. Shah je známý na TikToku.

VIDEO: Lékař na TikToku vysvětlil, jak vznikají divné červené tečky na pažích! Máte je taky?

Duhové vlasy 5

ODHALENO: Kadeřnice sdílela největší mýty, kterými si ničíte vlasy! Co s nimi fakt nedělat?

reklama