Dívka byla nařčena z toho, že je její tetování příliš děsivé
Autor: instagram.com/k.adinceball Dívka byla nařčena z toho, že je její tetování příliš děsivé

FOTO: Žena odmítla pronajmout byt mladé studentce kvůli děsivé kérce. Co má proboha vytetované?

Tamara F. . Publikováno: 21.09.2021
Majitelka bytu vyhodila mladou studentku na ulici.

reklama

Osmnáctiletá studentka Kandice Ball byla nadšením bez sebe, jakmile zjistila, že byla přijata do prvního ročníku lékařské fakulty v Ontariu v Kanadě. Kvůli studiu se musela přestěhovat tisíce kilometrů daleko od svého rodného města, což pro ni bylo stresující. Našla si ale hezký být blízko fakulty a na nový start se těšila.

Tvrdý návrat s realitou přišel ale ve chvíli, kdy se Kandice poprvé setkala s majitelkou budoucího bytu Ester Leeovou. Už před schůzkou zaplatila studentka zálohu a podepsala nájemní smlouvu, jakmile ale Leeová mladou dívku uviděla, razantně jí odmítla byt pronajmout. Osmnáctiletá Kandice z toho byla v šoku a požadovala alespoň logický důvod jejího chování.

Podle všeho se majitelce bytu nezamlouvalo její „až příliš děsivé“ tetování. Kandice však nedokázala pochopit, co tím žena myslela. „Žádné z mých tetování není urážlivé. Jsou to umělecká díla, jsou to něčí umělecká díla na mém těle,“ bránila se mladá studentka s tím, že má vytetovaného hada obmotaného kolem květiny na předloktí a anděla na rameni.

Ester Leeová nakonec Kandice zálohu vrátila, ale pořádně jí zkomplikovala život. Mladá studentka musela strávit několik dní v hotelovém pokoji, než se jí podařilo sehnat náhradní byt. Na své sociální síti o tom mluvila jako o naprostém „čtyřdenním šílenství“, na které chce už raději zapomenout.

 

 

Elizabeth Loomerová je odpůrkyně vakcinace proti covidu

Žena chtěla chytit covid, aby dokázala, že to nic není. Teď se svíjí v bolestech

Reklama na podprsenku se stala virálem

FOTO: Reklama na podprsenku schytala obrovský posměch. Poznáte, co je na ní špatně?

reklama