Virály

21. září 2021 11:31

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena odmítla pronajmout byt mladé studentce kvůli děsivé kérce. Co má proboha vytetované?

Majitelka bytu vyhodila mladou studentku na ulici.

Osmnáctiletá studentka Kandice Ball byla nadšením bez sebe, jakmile zjistila, že byla přijata do prvního ročníku lékařské fakulty v Ontariu v Kanadě. Kvůli studiu se musela přestěhovat tisíce kilometrů daleko od svého rodného města, což pro ni bylo stresující. Našla si ale hezký být blízko fakulty a na nový start se těšila.

Tvrdý návrat s realitou přišel ale ve chvíli, kdy se Kandice poprvé setkala s majitelkou budoucího bytu Ester Leeovou. Už před schůzkou zaplatila studentka zálohu a podepsala nájemní smlouvu, jakmile ale Leeová mladou dívku uviděla, razantně jí odmítla byt pronajmout. Osmnáctiletá Kandice z toho byla v šoku a požadovala alespoň logický důvod jejího chování.

Podle všeho se majitelce bytu nezamlouvalo její „až příliš děsivé“ tetování. Kandice však nedokázala pochopit, co tím žena myslela. „Žádné z mých tetování není urážlivé. Jsou to umělecká díla, jsou to něčí umělecká díla na mém těle,“ bránila se mladá studentka s tím, že má vytetovaného hada obmotaného kolem květiny na předloktí a anděla na rameni.

Ester Leeová nakonec Kandice zálohu vrátila, ale pořádně jí zkomplikovala život. Mladá studentka musela strávit několik dní v hotelovém pokoji, než se jí podařilo sehnat náhradní byt. Na své sociální síti o tom mluvila jako o naprostém „čtyřdenním šílenství“, na které chce už raději zapomenout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také