Jaké nejhorší zlozvyky mají muži? 1
Autor: facebook.com Jaké nejhorší zlozvyky mají muži? 1

FOTO: Žena sdílela manželův nechutný zlozvyk! Dámy, taky tohle ten váš dělá?

rd. Publikováno: 11.11.2020
Co nechutného muži dělají v koupelně?

reklama

Tohle už asi zažila každá žena. Máte nějaký svůj řád, děláte doma věci jistým způsobem, samozřejmě tím lepším způsobem, a pak přijde chlap, který se to jako správný pán světa rozhodne z ničeho nic dělat po svém. A samozřejmě hůř. Ať už jde o vaření, uklízení, hygienu – prostě na co sáhne, to je špatně.

Jaké nejhorší zlozvyky mají muži? 2
Autor: facebook.com Jaké nejhorší zlozvyky mají muži? 2


Příkladem budiž nedávný virální příspěvek na Facebooku, kde se jedna anonymní žena rozhodla ostatním ukázat, jak její muž doma věsí mokrý ručník. Zmačkaný ho prostě pověsí vedle suchého, takže pochopitelně nemá šanci uschnout, a navíc může později smrdět.

Tenhle děs se pak prý opakuje prakticky se vším – jakmile totiž dojde na věšení, je muž naprosto neschopný. A jak se ukázalo v komentářích, není sám. Podobné věci prý zažívají ženy po celém světě poměrně pravidelně, takže se zdá, že muži zkrátka nechápou koncept věšení prádla. Inu, přiznávám se, taky mi to dělá občas potíže. Podle všeho ale dokonce existují i tak katastrofické případy, kdy muž mokrý ručník prostě nechá ležet na podlaze koupelny a odejde. Ano! Tak vidíte dámy, jestli váš muž aspoň věsí, jste na tom ještě celkem dobře.

Žena s největšími ústy světa.

VIDEO: Žena s největšími ústy světa je hvězdou TikToku! Co tam se svou pusou dělá?

reklama