Virály

8. července 2020 14:00

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Žena si nechala napíchat tváře extrémním způsobem! Fakt po ní teď chlapi šílí?

Žena si libuje, že od té doby, co má hodně napíchané tváře, po ni kouká víc mužů než obvykle. Prý si to fakt užívá.

Žena Anastasiia Pokreshchuk, která žije na Ukrajině, prohlásila, že do té doby, co má napíchané tváře, si užívá mnohem víc pozornosti mužů. Prý se jim to líbí. Tváře má ale už naplněné opravdu extrémně. Vypadá jako by se permanentně smála a ve tvářích má obrovské boule. Zřejmě s tím ale nedokáže přestat. Má tam té výplně tolik, že už ani nenavštěvuje plastickou chirurgii, ale kyselinu hyaluronovou si tam píchá i doma. Ano, čtete správně – vezme si do ruky injekci a látku si do tváří sama vpichuje. Nejenom bolestivé, ale taky velmi nebezpečné.

Prý má od té doby, co má napíchané tváře, mnohem větší sebedůvěru a úspěch u mužů. Její matce se to sice nelíbí, ale nemůže s tím nic moc dělat. 31letá žena si se svým dřívějším vzhledem přišla jako šedá myška, ale teď je prý konečně spokojená. Styděla se za svůj vzhled. Dokonce i za svůj hlas. Před tím si připadala ošklivá, i když její matka si myslí, že byla přirozeně krásná. Teď si však připadá víc exoticky a přátelé jí nový vzhled chválí a říkají, že jim to přijde lepší.

Před vpichováním výplní ji však už varoval kosmetický chirurg Alex Karidis. Řekl jí, že vždy existují komplikace, které se mohou objevit a že existuje důvod, proč se výplně aplikují zkušenými profesionály… Žena však nesouhlasí. Prý se to naučila z videí profesionálů, kteří to umí. Zpočátku se bála, ale teď už na to nedá dopustit a vpichuje si pořád další…

Sdílejte článek

Přečtěte si také