Virály

25. února 2021 17:31

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Žena si zapomněla sundat roušku při focení na řidičák! Je teď doklad ještě platný?

Roušky se staly něčím, co není radno nechat doma, a platí to celosvětově. Není proto divu, když si ji tahle žena zapomněla sundat i při focení na svůj řidičák.

Mladá žena ve Spojených státech tak nějak zapomněla na to, že má nasazenou roušku, když se nechávala fotit pro svůj řidičský průkaz. Napřed si to sama neuvědomila, ale poté, co fotograf udělal několik snímků, ji na to upozornil a ona si roušku sundala. Pak udělal několik fotek bez roušky. Ale někde se musela něco pokazit, protože když pak 25letá Lesley Pilgrim dostala svůj nový řidičský průkaz, tak na něm byla fotografie s nasazenou rouškou. Takový průkaz je bohužel užitečný asi stejně jako neprůhledné okno nebo rychlovarná konvice, která neohřívá vodu. Jinými slovy – jen těžko by ji mohli podle takové fotky identifikovat.

Nejdřív na fotku pár minut zírala, než si uvědomila, že byla použitá špatná fotka. Takový řidičák navíc ani nemusí být platný. Kdyby takový řidičák ukázala policistovi, mohl by si myslet, že jde o falešný doklad. Lesley v obavách, jestli by mohl být doklad platný, poslala fotky svým přátelům, ale ti se jen zasmáli tomu, do jaké vtipné situace se dostala. I když se všichni zasmáli, tak se musela vrátit zpátky na úřad a nechat si udělat řidičák znovu. Nový řidičský průkaz ale naštěstí získá zdarma, protože k chybě nedošlo její vinou. Jakmile bude nový doklad mít, tak si může ten starý nechat na památku – třeba jí bude jednoho dne připomínat tu smutnou dobu, kdy se celá planeta trápila koronavirem.


Přečtěte si také