návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 10 falešných dárků, které byste pod stromečkem rozhodně nečekali. Tyhle geniální vychytávky boří internet

Chcete ozvláštnit dárky k Vánocům pro své blízké? Zabalte je do těchto ujetých krabic.
Vydáno: 13.12.2018
Bizarní krabice na dárky 2
Autor: Instagram/pranko Bizarní krabice na dárky 2

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i čas posledních nákupů dárků. Jaké ale pak následuje zklamání, když konečně seženete to, co jste hledali, ale zjistíte, že není možné to zabalit. Řešením je pořídit si krabici. A společnost s názvem Prank-O, přišla s řešením, které řeší tuto situaci, a navíc udělá z obyčejného dárku opravdový zážitek, který pobaví úplně všechny. Vytvořila totiž řadu legračních falešných krabic známých jako Prank Packs.

Jejich smysl spočívá v tom, že jsou na nich vytištěny předměty, které vypadají jako přelomové novinky, ale ve skutečnosti vůbec neexistují. Obdarovaní jsou tak natěšení na to, co vidí na obalu, nebo naopak zděšení z toho, co je čeká. Uvnitř se však skrývá jiná, naprosto normální věc. Po tomto zjištění tedy přichází buď obrovská úleva, nebo zklamání. Na to, jak takové krabice vypadají, se můžete podívat v naší galerii.

Sklenice prdů jako dárek

Nechutný dárek k Vánocům pro vaše blízké!? Na internetu jim můžete koupit sklenici plnou prdů. Jak to funguje?

Článek je zařazen v: dárky , Vánoce , krabice , fejk

reklama