návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 10 ujetých rodinných fotek, které byste si rozhodně do alba nedali. Pořád si myslíte, že je vaše rodina šílená?

Myslíte si, že v rodinném albu máte nějaký fakt divný kousek? Tyhle fotky vás přesvědčí, že na tom ještě nejste tak špatně.
Vydáno: 08.06.2018
Extrémně divné rodinné fotky 5
Extrémně divné rodinné fotky 5 Autor: Reddit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte to, chcete si společně se svou rodinou udělat nějakou opravdu dokonalou fotku na památku, která se bude vyjímat v rodinném albu. Už si malujete, jak ji budete hrdě ukazovat všem známým a ti ji budou obdivovat jako žádnou předtím? Kdyby to takhle v životě chodilo, bylo by to příliš jednoduché. Výsledkem totiž většinou je, že všechny snahy skončí naprosto katastrofálně. 

O rodinách na těchto fotografiích to platí dvojnásob, protože si na focení zvolili opravdu hodně ujeté převleky či pózy, ze kterých vám zůstane rozum stát. Proti gustu žádný dišputát, ale když k tomu připočtete, že se navíc nemusí všechno povést tak, jak byste chtěli, je to opravdu risk. A z toho ne vždy plyne zisk. Podívejte se sami do naší galerie. 

Poznáte, co je na fotce špatně?

Obrázek, z kterého šílí celý internet! Poznáte, proč je tato rodinná fotka tak děsivá?

Poznáte, co je špatně?

FOTO: Rodinná fotka z Vánoc se šeredně nepovedla kvůli tomuto nechutnému důvodu! Poznáte, co je na ní špatně?

Článek je zařazen v: Galerie , rodinné fotky , rodina , album
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama