Virály

1. prosince 2022 13:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: 101letá babička je i ve vysokém věku módní ikonou. Co říkáte na její outfity?

Seznamte se s nejstylovější babičkou, jakou jste kdy viděli.

Kdo říká, že důchod znamená nudu v houpacím křesle s vlněnými ponožkami, vytahaným svetrem a kalhotami pod prsy? Jasně, někdo to tak asi má, ale o 101leté Iris Apfel z New Yorku se to rozhodně říct nedá. Tahle babička je totiž asi tou nejstylovější důchodkyní na světě. Svědčí o tom i její motto „Více je více a méně je nuda“ a přesně takhle by se dal shrnout i celý její život.

Navzdory velmi pokročilému věku je totiž Apfel neuvěřitelně vitální a snaží se vymačkat ze svého života doslova každou kapku. Její skvělý smysl pro humor i styl, který sdílí na sociální síti, okouzlil a nadchnul všechny její fanoušky nehledě na věku.

Už ve velmi útlém věku přičichla Američanka k módě a designu, které ji doprovázejí po celý život. V padesátých letech začala v tomto oboru podnikat se svým manželem a celoživotní láskou Carlem a během let se společně vypracovali mezi úplnou špičku. Postupem času se stala módní ikonou a v roce 2019 ve věku 97 let dokonce podepsala smlouvu s módní firmou IMG a stala se modelkou. Musíme uznat, že tahle babička rozhodně nudný život nikdy neměla a je neskutečnou inspirací pro nás pro všechny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také