Virály

29. listopadu 2022 13:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: Maminka 4 dětí svými nedokonalostmi inspiruje ženy. Na názory ostatních kašle

Matka se snaží být inspirací pro jiné ženy.

Jen málokterá žena si dokáže říct, že je naprosto spokojená sama se sebou či se jen dokáže obyčejně pochválit. Sebeláska je přitom jedna z nejdůležitějších a nejzdravějších věcí. Když člověk nemá rád sám sebe, jak to může chtít po druhých? Tak přesně toto a mnohem víc učí ostatní ženy čtyřnásobná maminka Sarah Nicole Landy, která otevřeně a veřejně mluví o nedokonalostech, ženskosti, mateřství i poselství sebelásky.

Nebylo to tak ale vždycky a k tomuto poznání vedla dlouhá a trnitá cesta sebeklamu. „Byla jsem hrozně hubená, nemocná, vystresovaná, a přesto mi všichni gratulovali, jak dobře vypadám. Byl to do očí bijící případ, jak jsou ‚hubení‘ a ‚krásní‘ lidé zbožňováni,“ řekla Sarah s tím, že až když přijala své nedostatky, jako jsou strie, chloupky či vrásky, začala být opravdu spokojená a šťastná.

Nyní svůj příběh sdílí s ostatními ženami a prostřednictvím sociálních sítí a blogu je inspiruje k tomu, aby se začaly mít konečně rády, uměly se pochválit a respektovat sebe samu. Sarah poprvé v životě vyzařuje dokonalou sebedůvěrou ve své naprosté přirozenosti. Nedávno se dokonce znovu po velmi těžkém rozvodu provdala a podle svých slov nemůže být šťastnější.


Přečtěte si také