návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 14 dokonalých proměn nevěst PŘED a PO svatebním make-upu. Věřili byste tomu, že se jedná o tytéž ženy?

Kouzlo make-upu nezná mezí. Když se totiž spojí kvalitní produkty a šikovné ruce make-up artisty, může každá žena vypadat jako princezna.
Vydáno: 08.04.2019
arber_bytyqi_mua 14
Autor: Instagram - arber_bytyqi_mua arber_bytyqi_mua 14

To, jak vypadá nevěsta. je obvykle jedno z nejoblíbenějších témat mezi svatebními hosty. Je to v hledáčku hned vedle konverzace o počasí nebo o tom, jak řádí nevhodně opilý strýček. A kromě šatů je to právě make-up, který dotváří celkový vzhled nevěsty a věřte nebo ne, opravdu hodně na něm záleží!

Maskér Arber Bytyqi pochází z Kosova a navzdory tomu, že je to muž, dělá svou práci natolik dobře a profesionálně, že by mu jeho talent mohla závidět nejedna žena. Na Instagramu jeho účet sleduje již 285 tisíc sledujících a není se čemu divit. My naprosto propadli jeho fotkám před a po, kdy ukazuje právě proměny nevěst. Podívejte se na jedny z jeho nejúžasnějších a nejpovedenějších proměn do naší galerie.

Článek je zařazen v: proměna , svatba , nevěsta , Arber Bytyqi , makeup

reklama