GALERIE: 14 šíleně ostříhaných domácích mazlíčků, kteří se stali oběťmi svých páníčků. Tohle mohli vymyslet jen totální magoři

Vypadá to, že někteří páníčci opravdu moc vkusu nepobrali. A odnášejí to chudáci jejich zvířata.

Kadeřníci a stylisté pro zvířata se poprvé objevili jakožto oficiální profese v Anglii a stávají se čím dál populárnějšími. A není se čemu divit, pro majitele jsou jejich domácí mazlíčci nedílnou součástí každodenního života. Stávají se jejich nejlepšími přáteli, se kterými často tráví více času než s vlastní rodinou. A proto taky chtějí, aby o ně bylo pořádně postaráno a vypadali i trochu k světu.

Někteří páníčci však svá zvířátka v tomto ohledu používají i jako objekt experimentování a srandiček. Ne snad, že by to mysleli špatně, naopak, chtějí, aby jejich mazlíček byl ten nejoriginálnější. A právě tito zvířecí stylisté a kadeřníci lidem pomáhají realizovat i ty nejšílenější nápady na střih. Výsledky jsou někdy povedené a splní účel, někdy už trochu méně. No a v naší galerii můžete vidět ty, které jsou velmi mírně řečeno poněkud bizarní. Můžeme vám ale slíbit, že se u nich upřímně pobavíte.

Sdílejte článek
Štítky střih Anglie rodina zvířata galerie bizár kadeřník

Přečtěte si také