reklama

reklama

Holič střihl chlapce do ucha 2

VIDEO: Holič střihl chlapce do ucha, které začalo brutálně krvácet. Co se dělo pak, vás totálně dostane

Publikováno: 29.07.2018
Dovedete si představit, co byste dělali, kdyby se něco podobného stalo vám?

reklama

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Právě tohle přísloví dokonale sedí na tohle video. Nebojte se, muž chlapce ve skutečnosti opravdu do ucha nestřihl. jde pouze o prank, který se rozhodl holič Jude Sannicandro udělat klukovi, který mu předtím položil umělého švába na stolek, když se zrovna nedíval. Jude se nachytal, a proto mu chtěl jeho vtípek oplatit.

A vůbec se toho nebál. Naopak, připravil si hodně těžký kalibr. Poté, co získal svolení chlapcových rodičů, se rozhodl, že sehraje hodně krutou scénku zahrnující nechtěné střihnutí do ucha a následné silné krvácení. Za použití hodně falešné krve, latexového ucha a svých nejlepších hereckých dovedností dokázal bezchybně předstírat přištřižení jeho ucha i následnou paniku z množství krve.

Chlapec byl čím dál nejistější a začal volat maminku. Poté, co celé představení vygradovalo odpadnutím falešného ucha, holič prozradil, že to všechno bylo součástí jeho pranku, a dodal, že by si chlapec příště měl dávat pozor na to, koho si vybere za oběť svých žertíků. Na celý průběh povedeného, i když trochu děsivého pranku, se můžete podívat v následujícím videu.

 

 

Teenager napadl holiče, protože nebyl spokojený s novým účesem

VIDEO: Teenager chtěl knokautovat holiče, protože se mu nelíbil nový účes. Tyhle záběry se staly hitem internetu!

Jak dopadl tenhle prank s kalhotkami?

VIDEO: Drsný prank! Holka si sundala kalhotky před partou kluků. Neuvěříte, co se dělo pak!

reklama