návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 15 fotek, které ukazují, co je za perfektní fotkou na sociálních sítích. Tohle vás šokuje

Dokonalé životy, krásné ženy i muži nebo dovolená přesně podle snů. Takový se může zdát život na sociálních sítích, zejména pak když nevíte, co se ukrývá za perfektní fotkou. Fotografové ale odhalili, jak takové fotografie reálně vznikají.
Vydáno: 15.05.2019
Jak vznikají dokonalé fotky 5
Autor: calop_ / Instagram Jak vznikají dokonalé fotky 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na sociálních sítích jsou vidět dokonalé životy, protože zobrazují perfektní fotografie. Jenže za těmito fotkami je daleko víc práce, než by se mohlo na první pohled zdát. Neodpovídají vůbec realitě. Mohly by tak vzbuzovat falešný dojem perfektnosti, obrázku o lidech nebo věcech bez jediné chybičky. Přitom ale jde často o celodenní práci - tisíce fotek různě nasvícovaných, z nichž se vybere jedna jediná, osudná, kterou pak ještě fotograf upravuje dlouhé hodiny ve photoshopu. Galerie znázorňuje okolnosti, za kterých fascinující profesionální fotky vznikaly.

Článek je zařazen v: dokonalá fotka , před a po , behind the scenes