Virály

5. listopadu 2020 11:13

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: 15 koláčů, které nejenže úžasně chutnají, ale i vypadají. Necháte se inspirovat?

S nudou během karantény se lidé vypořádávají různě. Někdo se vrhne na cvičení, jiní se věnují svým koníčkům nebo rodině. Žena z Nového Zélandu využila volné chvíle k tomu, aby se zdokonalovala v pečení.

Maminka dvou chlapců Devoney Scarfe pracuje na částečný úvazek jako grafická designérka. Kvůli povinné karanténě musela zůstat doma, což přineslo mnoho volného času, a tak se rozhodla s nudou zatočit. Začala vytvářet kreativní plněné koláče, které rozhodně nudné nejsou.

„Moje koláče jsou inspirované mou rodinou, náladami a popkulturou,“ řekla nadaná designérka. „Jsou kombinací sladkých chutí a kreativity. Příprava každého koláče mi zabere asi tři hodiny a moje rodina je sní asi za pět minut,“ dodává se smíchem. Například koláč s Homerem Simpsonem sloužil jako omluva Devoninému manželovi. „Jednou v noci jsem byla na manžela trochu nepříjemná. Ten z místnosti raději vycouval stejně jako Homer v jedné scéně, kdy nepřítomně couval do živého plotu. Rozesmálo mě to natolik, že jsem to musela dát na koláč,“ vzpomíná žena.


Přečtěte si také