návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 15 originálních tetování, která vyjadřují blízký vztah dvou lidí. Tyhle kérky dávají smysl jen společně

Pokud k někomu máte skutečně blízký vztah, můžete se inspirovat těmito tetováními, která jsou úplná, jen když jste spolu.
Vydáno: 31.05.2019
Geniální tetování dvojic 7
Autor: instagram/nathantattooist Geniální tetování dvojic 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes už má tetování téměř každý. Je proto velmi těžké najít něco, co by bylo originální a zároveň vystihovalo osobnost člověka. A když už se to někomu podaří, většinou to opravdu stojí za to. V galerii, kterou jsme pro vás sestavili tentokrát, ale najdete jedince, kteří své kérky povýšili ještě na další level. Jsou v ní totiž páry, sourozenci, kamarádi a další dvojice, které mají k sobě nějaký specifický stav, a rozhodli se jej zvěčnit právě tetováním. Ale ne jen tak ledajakým.

Jejich kreativita dala vzniknout úžasným kouskům na kůži, které však mají význam pouze tehdy, jsou-li jejich nositelé spolu. Zvlášť jednoduše nemají smysl a nefungují. Jen si představte Toma bez Jerryho, loď bez majáku, den bez noci nebo Homera bez koblihy… nejde to, že? A o tom to je!

Cool tetování  8

GALERIE: 18 fantastických tetování, které mají skrytý význam. Dokážete rozluštit všechny?

Článek je zařazen v: tetování , dvojice , význam , smysl , pár , kérky